Analýza - odpady 2022/2023

Na školní rok 2022-2023 si Ekotým v rámci dotazníku vybral téma ODPADY. Na první schůzce v září se rodiče i děti zapojili aktivně do analýzy tohoto tématu. Každá rodina a každá třída MŠ si vybrala jednu konkrétní otázku a do příští schůzky ji kreativně a objevně zpracovala dle svých možností. Na další podzimní schůzce jsme si společně prošli, ve kterých otázkách v tématu ODPADY má naše MŠ silné a slabé stránky. Děti tyto výsledky lepily pomocí grafických symbolů na poster. Na základě výsledků jsme si stanovili cíl pro tento školní rok - Třídit v každé třídě i v ostatních místnostech odpad, mít označené nádoby na tříděný odpad.

Analýza - jídlo 2021/2022

Na začátku každého tématu je prvním krokem zjišťování skutečného stavu ve škole i jeho okolí – analýza. Během anylýzy Ekotým zjišťuje slabé a silné stránky, co se daří a co je potřeba zlepšit.

analýza jídlo