Distanční vzdělávání předškoláků

Vážení rodiče,

mateřské škola má povinnost zajistit dětem, pro které je předškolní vzdělávání povinné distančním vzdělávání. Distančně se vzdělává z důvodu krizových či mimořádných opatření nebo z důvodu nařízení karantény, kdy není možná osobní přítomnost většiny (více než 50%) předškoláků z MŠ.  Zákonný zástupce dítěte je povinen zajistit dítěti účast na distančním vzdělávání. Pokud je dítě nemocné, musí zákonný zástupce omluvit neúčast dítěte na  distančním vzděláváním. MŠ přizpůsobuje distanční výuku jak individuálním podmínkám jednotlivých dětí, tak také personálním a technickým možnostem MŠ. A k tomu je nutná spolupráce Vás, rodičů.

Pokyny k distanční výuce

V souvislosti s povinnou distanční výukou předškoláků bude předškolní vzdělávání probíhat v MŠ tímto způsobem:
  1. Předškolní děti se musí povinně účastnit distančního vzdělávání. Distanční vzdělávání bude probíhat off-line. Pokud se dítě z určitých důvodů nemůže zúčastnit distančního vzdělávání, jsou rodiče povinni dítě se vzdělávání omluvit SMS zprávou na třídní telefony nejpozději v termínu odevzdávání vypracovaných úkolů.
  2. Každé pondělí do 10 hodin musí být úkoly odevzdány elektronicky na třídní mail nebo v tištěné formě do krabice u zadního vchodu (lze odevzdat i dříve, krabice je zde umístěna). A tentýž den budou vloženy nové materiály na www stránkách. Zpětnou vazbu obdržíte mailem. V případě dotazů konzultace možná třídním telefonem a mailem.
  3. V době distanční výuky mají možnost předškoláci využívat dotovanou stravu. Rodič, který bude mít zájem o stravu se musí přihlásit na tel: 727 986 291. Stravu si můžete vyzvedávat do vlastních nádob v době od 12.30-14.00 hodin v jídelně ZŠ. Jídlonosiče musí být viditelně označeny: MŠ Jméno příjmení dítěte.
  4. Sledujte prosím pravidelně informační kanál pro distanční výuku.
       Přejeme Vám úspěšné zvládnutí společného distančního vzdělávání.